Короткий нарис ЗОШ І – ІІ ступенів с. Попово

„ У всіх науках і художествах плоди праці».

Григорій Сковорода

Попівська ЗОШ І-ІІ ст.с. Попово – це типова малокомплектна школа національних меншин сучасної системи освіти України. Колектив школи завжди відчував свою причетність до великої справи учительства області – скромних сівачів розумного, доброго,вічного,чиї плани розраховані не на рік чи десятиліття, а на віки, оскільки вони пов'язали свою долю з вихованням дітей.

Становлення та діяльність школи пов’язані з оновленням змісту української освіти: модернізація структури, напрямків, форм і методів роботи. Школа повсякденно виконує функції науково -програмового супроводу навчально-виховної діяльності учнів на засадах державності, гуманізму, патріотичного, національного і родинного виховання з урахуванням поліетнічних особливостей регіону.

Методична підсистема роботи вчителів школи відповідає сучасним вимогам особистісно зорієнтованого навчання і виховання школярів : реалізація цільових державних, регіональних, місцевих нормативно-правових актів і програм, виконання Типових навчальних планів, співпраця з районною та обласною ланками методичної служби, модернізація навчально-виховного процесу, активізація психологічної компетентності батьків, педагогів.

Досягнення педагогічного та учнівського колективів школи за останні 3 роки підтверджують системність та розмаїття роботи навчального закладу: участьу І етапі Всеукраїнського конкурсу методичних моделей у номінації « Організатор позакласної роботи « (вч.Лакатош М.-О.Й., 2010 р.), сертифікація етнографічного музею ( кер. Лакатош М.-О.Й., 2010 р.), створення навчально-ресурсного інформаційного центру ( зав. вч. Кедебец Ф.Г., 2011 р. ) , ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі « Смарагдові дзвіночки « ( кер. ансамблю цитеристів Лакатош М.- О.Й., 2011 р. ) ,ІІІ місце в особистій першості на обласних змаганнях з настільного тенісу (учні Кертийс Крістіан і Бороні Сімонетта -2012 р., учні Вереш Томаш і Огарді Анна - 2013 р. ,кер. Пацюк О.О.), грамота за участь у І етапі конкурсу - захисту учнівських науково - дослідницьких робіт районної філії МАН (учениця 9 класу Бакша Едіна.Тема роботи : «Особливості емігрантських пісень та їх місце в українському літературному процесі», кер. Кидибиц Л.Я., 2013 р.), участь у І етапі Всеукраїнського проекту «Історія шкіл» (укладачі вч. Маркуш А.О.,Кидибиц Л.Я., Кедебец Ф.Г. ).

У перспективі школа планує проведення навчального процесу за ліцензованими програмами, входження в державну освітню систему дистанційного навчання, сприяння розвитку освіти, творчості учнів з метою виправдання сподівань батьків, громади села, українського загалу

Кидибиц Л.Я.

Кiлькiсть переглядiв: 527

Коментарi