/Files/images/Animacio24.gif

ВІЗИТКА

Новий корпус школи був збудований у 1972 році з розрахунком на 180 учнів. Школа почала працювати в 1954 році. Спочатку вона функціонувала як восьмирічка, потім перейшла на дев'ятирічний термін навчання.

Після закінчення нашої школи, учні отримують загальну освіту, а навчання продовжують в Косонській ЗОШ І-ІІІ ст. або поступають в гімназії, ПТУ, ліцеї.

Навчання і виховання у школі проводиться на угорській мові, також учні вивчають українську мову, як державну, англійську мову почали вивчати з 2001 року за бажанням батьків.

У школі працюють наступні гуртки та секції:

гурток народної музики (цитера);

• хореографічний гурток

Матеріальна база школи відповідає нормам. Є клас інформатики (11+1 компютерів). Маємо доступ до інтернету.

До послуг учнів - столова, бібліотека, спортивні майданчики, спортивна зала, етнографічний музей.

Проблемне питання школи – розвиток особистості на принципах державності і гуманізму, ефективне використання продуктивних методів навчання та виховання, удосконалення роботи з охорони здорв’я учнів.

У нашій школі навчається 68 учнів. З них в 1- 4 класах - 24 учнів, в 5-9 класах - 44 учнів. Кількість класів – 9. Кількість учнів, які проживають за межою пішохідної доступності – 22 . Кількість вчителів – 16, з них вищу освіту мають - 13, середню - спеціальну - 3, бакалавр – 0. За наслідками атестації вищу категорію мають 12 вчителів, першу категорію - 1, другу категорію - 0, спеціаліста 1, „вищий посадовий оклад” – 3, „нижчий посадовий оклад” – 0. звання „Старший вчитель” – 7.

Директор школи: Шютив Габор Гвборович

Заступник: Кидибиц Лариса Ярославівна

Організатор: Комяті Єва Габорівна

Кiлькiсть переглядiв: 1062

Коментарi